Lokal me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: Lëshohet me qira lokali në lagjen Ulpiana , Ulpiana, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 60 herë
 

Lëshohet me qira lokali në lagjen Ulpiana përballë Albi Market në Prishtinë.
Lokali me sipërfaqe 55m² është në katin e I-rë.
Posedon: një njësi dhe banjo.

Çmimi: 800€ (I diskutueshëm)

Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Ulpiana