Banesë me qira
350.00 €

  • velania, Velania, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Velania

– ID:1732
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: ????7, (dy lifta funksional)
– Siperfaqe:72m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Velani ne Prishtine, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezar, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.Banesa gjendet ne nje lokacion shume te qete per banim me pamje te hapur drejt qytetit dhe ndriqim ne te gjitha dhomat, me qasje shume te lehte dhe te shpejte me qendren e qytetit.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Velania