Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: tek sami frasheri, Vëllusha, Prishtinë
Publikuar me 03.12.2018
Është shikuar 71 herë
 

Banesë me qira 75m2 Kati -III-
Lagjja tek Sami Frasheri
Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo, ballkon
Ngrohja qendrore me rryme
Çmimi 250 euro
Shifra L-1514
Tel dhe Viber: +383 49 399 700
"Ju mendoni për miqët tuaj"kur e bëni këtë postim Share në vend të Like
Banesat e tjera mund ti shihni në www.facebook.com/esenca2

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vëllusha