Banesë me qira
590.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 08.09.2023
Është shikuar 12 herë
 

ID: 65789
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Veternik
Sipërfaqe: 95 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 ne Veternik, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër Albi Mall, ka nje siperfaqe prej 95m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik