Banesë me qira
280.00 €

  • , Veternik, Prishtinë
Publikuar me 12.09.2023
Është shikuar 47 herë
 

Banese me qira
Linda Premium
Veterrnik

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 1 Dhoma Gjumi
- 1 Banjo
- Ballkon

Çmimi: 280 €
Kodi i shpalljes: 4910

Max ©
Për tjera zgjedhje dhe INFO
→ www.agjencionimax.com
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik