Banesë me qira
1800.00 €

  • VETERNIK, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 3 herë
 

Lëshohet banesa me #qira në Veternik ne lagjen Nic

– ID:2007
– Lokacioni:Veternik,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????7
– Banjo: 1????
– Kate 2 ????
– Siperfaqe:450m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 1800€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në Veternik ne lagjen Nic ne Prishtine. Shtepia posedon 450m2. Kati perdhese perbehet nga dy sallone, bufe, kuzhine me trapezari, nje depo, nje banjo, nje dhome dhe ballkon,garazhe,hapesire per nxemje. Kati i pare perbehet nga tre dhoma, nje utilit, dy banjo, tre ballkona. Kati i dyte i ka dy dhoma, nje hapesire 80m2 kinema . E mobiluar me stil modern, nxemje qendrore me kalda me pelet dhe me rryme, kamin, posedon sistem te ujitjes se kopshtit,, dy bunara nje per pije dhe nje per kopsht, instalim i kamerave per siguri dhe sistem te alarmit individual. Shtepia është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik