Shtëpi me qira
1800.00 €

  • Rr.bekim femiu, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 09.09.2023
Është shikuar 28 herë
 

Shtepin luksoze me qira
Veternik
450 m2 4 ari e 60 oborr
Lagjja NIC rruga Bekim Femiu
Kati perdhes
2 sallona + kandi me shank
Kuzhin
Trapezari
1banjo
1 dhome
1 depo
1 ballkon
Garazhd
Hapsir per nxemje
Kati 1
3 dhoma
1 utilit
2 banjo
3 ballkon
Kati 2
2 dhoma
1hapsir 80m2 kinema
E mobiluar stil modern
Nxemje 2 lloje kallda me pelet dhe me rryme
Kamin
Sistemin per uitje te kopshtit
2 bunarra 1 per pije 1 per kopsht
Instalim i kamerav jasht per siguri
Alarme individual i instaluar
044313497. Qmimi 1800€

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik