Shtëpia në shitje
Me marrëveshje

  • lagjia qendresa, Veternik, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023
Është shikuar 56 herë
 

Shitet shtepia ne lagjen Qendresa ne Prishtine

– ID:1994
– Lokacioni:Lagjia Qendresa, Prishtine ????
– Statusi: ne shitje
– Lloji i Pronës: shtepi????
– Dhoma: ????5+1
– Banjo: 1????
– Kate: 2 ????
– Siperfaqe:342.5m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:me marreveshje € ????

Shitet Shtëpia në Lagjen Qëndresa me 342.5m², mbrapa “BAU Market”. Shtëpia ndodhet në 3.10 ari truall dhe ka orientim nga jug-lindja. Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë, gjithashtu gjendet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim.

Shtëpia ka këtë renditje:

Kati Përdhesë:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Garazhë
Kati i 1-rë
| 3 Dhoma të fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Teras
Nën Kulmi
| 1 Dhomë të fjetjes

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Veternik