Shtëpia në shitje
Me marrëveshje

  • , Vreshtat, Prishtinë
Publikuar me 10.04.2023
Ndryshuar me 11.04.2023
Është shikuar 21 herë
 

Shitet Shtepija ne Prishtine ne laxhen Vreshta afer klinikes se Syrit Kubati me 4 kate sistem Baneses qdo kat hyrje te veqant me nga 120 Meter katror.Shtepija eshte Afersisht 800 Meter katror banimi ka 3 Garazha dhe Afersisht 4 ari truall.Per Information Ma te gjer lajmrohuni direkt ne WhatsApp 0041763075338.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Vreshtat