Banesë me qira
300.00 €

  • , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 25.08.2023

Ofrohet per Qira banesa te 4 llullat afer dodones
Banesa eshte shume komode dhe e pershtatshme per nje Qift
Renditja
Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Kati 1

Cmimi 300€

Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat