Banesë me qira
300.00 €

  • , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 29.08.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën 4 llullat

– ID:1869
– Lokacioni: 4 llullat, Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 1+1
– Banjo: 1
– Kati: 1
– Siperfaqe:75m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300€

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 llullat dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, depo,koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat