Banesë me qira
300.00 €

  • , 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 30.08.2023

ID: 15531
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: 4 Llullat
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 te 4 LLullat, afër parkut të Qytetit. Banesa është e mobiluar e gjitha dhe ka organizim fantastik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat