Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Qendër, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 31.08.2023

Afër Xhamisë së 4 Llullave, me 60 m2, kati 5 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
Dhomë e ditës me kuzhinë
Dhomë gjumi,
Banjo, dhe
Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat