Banesë me qira
620.00 €

  • 4 llullat, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

Lëshohet banesa penthouse me #qira në lagjën 4 llulla

– ID:1955
– Lokacioni:4 llullat, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:102m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 620€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën 4 llullat ne Prishtine, ne katin e fundit (nen kulm) me ndritje natyrale te bollshme. Ka pamje fantastike dhe posedon mobilje me stil Amerikan / Evropian (Ikea). Banesa posedon garazhd. Ngrohja eshte me rryme (radiatore) dhe me klimatizim. Ashensori eshte ne perdorim.
Lokacioni gjindet te xhamia me 4 tulla / prapa teatrit / pak hapa prej Qeverise. Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, 3 dhoma te gjumit , 1 banjo + 1 WC ne dhomen private, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat