Banesë me qira
550.00 €

  • 4 Llullat, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023
Është shikuar 44 herë
 

Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, afër Mama Mantia.
Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 3.
Çmimi:550
Rënditja
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat