Banesë me qira
250.00 €

  • Market Mani, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banesa 2 dhomëshe me Qira Lagja Dodona te Market Mani) me59m2. Çmimi: 250€.

Kati 5 me lift.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
Dhoma e gjumit
1 Banjo
Ballkonë
Korridor

Banesa është Komplet e mobiluar,Në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor. Me nxemje qëndrore me rryme

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289
+383/ 45 298 289 (VIBER

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat