Banesë me qira
220.00 €

  • 4 Llullat, 4 Llullat, Prishtinë
Publikuar me 13.06.2024

Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, rruga Bajram Kelmendi. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 4.
Çmimi: 220
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon
• Kuzhinë
• Banjo
• Koridor
• Ballkon

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen 4 Llullat