Banesa në shitje
53000.00 €

  • te Parku i Qytetit, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 17.09.2021
Është shikuar 19 herë
 

Shitet Banesa te Parku i Qytetit!
Ҫmimi: 53000
Shitet banesa te Parku i Qytetit, rruga "Rrustem Statovci", nr. 104 Banesa është në katin e 4-të, ka sipërfaqe 70m2, ka shumë ndriçim natyral dhe gjendet në një pozitë shumë të përshtatshme për banim.
Banesa Posedon
- Dhomë dite
- Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- Banjo
- Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash