Banesë me qira
400.00 €

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 19.01.2023
Është shikuar 16 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Aktash

– ID:1109
– Lokacioni:Aktash, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Siperfaqe:93m²
– Ballkon: 1
– Cmimi:400 € i diskutueshem

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Aktash afer ministris se arsimit ose ambasadës Zvicerane, banesa ka 2
dhoma te gjumit dhe dhomen e dites (sallon), kuzhin,ballkon,2 banjo(njera banjo e pergjithshme dhe e dhomes se
gjumit), depo(shpajz). Banesa eshte e pa mobiluar perveq kuzhines e cila eshte e montuar.
Ndertesa ka 2 ashensor (nje te vogel dhe nje te madhe),poashtu ka rezervar te ujit 20 ton,ne rast te nevojave
ka edhe gjenerator per hapesirat e perbashketa te nderteses si :ashensori, ndriqimi i korridoreve etj,etj.
Banesa eshte ne dispozicion prej dates 01.01.2023.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash