Banesë me qira
300.00 €

  • Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Ipet me qira banesa/Zyre
4 dhomshe ne Aktash ( Te Salla 1 Tetori afer kafe Kojshi ) me siperfaqe 100m2, Perdhese.

Çmimi: 300€

4 Njesi ,
Banjo,
1 Ballkon dhe koridor

Ka uje dhe rryme 24h , banesa e pa mobiluar dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per zyre / administrat te ndryshme / ordinanca etj.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash