Banesë me qira
290.00 €

  • , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023

ID: 53511
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Aktash
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Aktash, me kushte shum te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 65m2, dhe gjendet perball OSB-së.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Shpallje tjera në lagjen Aktash