Banesë me qira
270.00 €

  • Banesë me qira në Aktash????, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 13.09.2023

▪️Tek OSBE, përball sallës 1 Tetori, me 70m2 kati 3 pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
045 949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash