Banesë me qira
200.00 €

  • Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023

Banesa 70m2 me qira ne "Aktash" saktesisht prane "Salles 1 Tetori" dhe "Daxa Electronics". Banesa ndodhet ne katin e 6-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Terrase

Banesa leshohet per kohe te gjate eshte e favorshme per çift ose per familje te vogel, ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme
R4274
044917642, 049411272, ROZI Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash