Banesë me qira
290.00 €

  • aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Aktash

– ID:1361
– Lokacioni:aktash
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2,5
– Banjo: 1
– Siperfaqe:65m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 290€, i negociueshem

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën aktash ne Prishtine, perballe OSB, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Shpallje tjera në lagjen Aktash