Banesë me qira
500.00 €

  • , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 23 herë
 

ID: 54590
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Aktash
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 8
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Aktash. Banesa ndodhet ne kompleksin ” Pika Green Luxury”, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet ne katin e 8-të (posedon ashensorin), është e mobiluar komplet me mobilie moderne dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash