Banesë me qira
260.00 €

  • Aktash me 2 dhoma gjumi 260€, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 04.05.2024
Ndryshuar me 16.05.2024

Banesa me qira 3 dhomëshe Aktash (te Salla 1 Tetori) me 80m2 kati 5 me lift. Çmimi: 260€.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhom të gjumit,
1 Banjo
1 Ballkon dhe korridor.

Komplet e mobiluar, ujë 24H, lift. Banesa ka ngrohje me rrym.

+383/ 45298 289(VIBER).
045298289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash