Banesë me qira
250.00 €

  • Banesë me qira në Aktash????, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Aktash????

▪️Çmimi 250€????

▪️Te OSBE, përballë sallës 1 Tetori, me 70m² kati 4 - pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar ne teresi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

043 835 299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash