Banesë me qira
350.00 €

  • , Aktash, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 24634

Banesa gjendet në lagjen Aktash përballë OSCE-së, ka sipërfaqe 90m² kati 4 (pa lift).
Banesa është e mobiluar dhe organizuar me paisjet e nevojshme për banim, gjendet në lokacion me çasje të shpejtë në çdo shërbim.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, depo, dy banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash