Banesë me qira
300.00 €

  • Banes me qira ne Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 01.05.2021
Është shikuar 36 herë
 

▪️afër Ministris së Arsimit, mbi Fast Food Aurora, me 86m2 kati 2 me lift, sistem te ngrohjes me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites,
▪️kuzhinë,
▪️2 dhoma të gjumit,
▪️2 banjo, dhe
▪️2 ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash