Banesë me qira
280.00 €

  • Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Ndryshuar me 15.09.2021
Është shikuar 17 herë
 

Leshoje banes me qira ne Aktash, afer salles 1 Tetori, banesa eshte e mobiluar ne teresi, uje 24h, 64m2, kati i 5-te
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280 euro
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash