Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Aktash, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 01.12.2021
Është shikuar 8 herë
 

▪️Te Extreme Pizza, RR. Agim Ramadani, me 70m2, me kushte shumë të mira banimi, me klime, me termokos, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë të dites me kuzhinë,
▪️ dhomë gjumi,
▪️ banjo, dhe
▪️ ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash