Banesë me qira
350.00 €

  • AKTASH, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 4 herë
 

Lëshohet banesa super moderne me qira në lagjën Aktash, tek kompleksi KONAK

- ID:176
- Lokacioni: Qender, Aktash, kompleksi banesor Konak
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Kati:
- Ballkon: 1
- Cmimi: 350

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Aktash, tek kompleksi Afaristo-banesor Konak ne afersi te shkolla "Naim Frasheri", stacioni policor, minstria arsimit, Gizi, dhe ambasadat . Banesa gjindet ne kati e 3, dhe posedon dy lifta. Banesa ka kete perberje:
1 dhome gjumi ekstra te mobiluar
Sallon modern me kuzhine me komplet pajisje
Banjo dhe korridor
Ballkon me pamje nga rruga kryesore
Kalldaj me rryme.

Banesa eshte shume kualitative
ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash