Shtëpi me qira
270.00 €

  • Aktash, rruga Fitnete Rexha, Aktash, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

Ipet shtepia me qëra 4 dhomshe, në Aktash ( rruga Fitnete Rexha ) me siperfaqe 100m2 , kati 1

Çmimi: 270€

Sallon me kuzhine
3 Dhoma gjumi,
Banjo,
Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , shtepia është e mobiluar me paisje funksionale, shume e pershtatshme për banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Aktash