Banesa në shitje
Me marrëveshje

  • Vicianum, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Ndryshuar me 25.05.2023

Banesë (Duplex) ne shitje në lagjen Arberia afer komunes se re ,rruga Vicianum kompleksi Tregtia,banesa eshte e mobiluar ne teresi.
Vlenë të theksohet se banesen të cilen jemi duke e ofruar për shitje është e gatshme për banim, nxemje nga Termokos, qasje direkte nga rruga kryesore, izolim të lartë, dritare cilësore dhe perparesi tjera

Kati:5 lift funksional
Sipërfaqe:64 m2 netto
Çmimi i shitjes : i diskutueshem
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë dhe ballkon i vogel poshte
Ndersa larte
♦Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Banesa shitet me mobile
Për më shumë informata mund të: -na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY ,
-Follow ne instagram https://www.instagram.com/realestatesmart/...
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
Si dhe mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)