Banesë me qira
400.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 27.11.2022
Është shikuar 4 herë
 

Banesë me qira në lagjen Arberia ne rrugen Vicianumi ,kompleksi Tregtia.Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe eshte shume e pershtateshme per banim
Kati:4 lift funksional
Sipërfaqe:90 m2
Çmimi i qirasë:400 plus depozita
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
Banes leshohet max 2 persona
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
046166499
WhatsApp & Viber
+38346 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)