Banesë me qira
500.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 28.11.2022
Është shikuar 2 herë
 

ID: 45247
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Dhoma: 2
????: 046336699
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banese per qira ne lagjen Dragodan, banesa eshte gjysem e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim

Renditja: Sallon | kuzhine | 2 dhoma gjumi | banjo | wc |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)