Banesë me qira
Me marrëveshje

  • arberia, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.01.2023
Është shikuar 23 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberia (Dragodan)

– ID: 1115
– Lokacioni: Prishtine, Dragodan perballe MiniMaxit
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 2
– Kati: 4
– Ballkon: 1
– Cmimi: Me marrëveshje

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Arberia ish Dragodan me saktesishte perballe MiniMaxit dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi me te gjitha elemetet e reja dhe shume funksionale!
Objekti është i ndërtuar me cilësi të lartë dhe gjendet në një lokacion mjaftë të përshtatshëm për banim, Dyert dhe Dritaret jane nga BINNI.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)