Banesë me qira
400.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023

ID: 53613
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne Arbëri(Dragodan). Banesa është e mobiluar komplet me te gjitha paisjet e nevojshme, dhe është e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)