Banesë me qira
250.00 €

  • Kat shtëpie me qira në Arbëri Dragodan????, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 03.07.2023

Kat shtëpie me qira në Arbëri Dragodan????
▪️Çmimi: 250€????
▪️Në rrugën Eduard Lir, 80m2 kati 1, me sistem të ngrohjes me qendrore (e paguan pronari), me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës,
▪️Kuzhinë me trapezari,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+38345949015

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)