Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 01.09.2023

Ofrohet per Qira Super Banesa ne lagjen Arberia afer Mini Max
Banesa eshte e pabanuar me pare dhe e mobiluar ne menyre perfekte me
Klime cdo gje eshte e re dhe e rehatshme per nje jetese perfekte ne banese.
Renditja
Dhome dite me kuzhine
Dhoma gjumi 2
Banjo
Wc
Ballkon

Cmimi me marrveshje
Na kontaktoni ne numrin 046 166 499 Viber&WhatsApp

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)