Banesë me qira
300.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 02.09.2023
Ndryshuar me 05.09.2023

Banesë me qira në lagjen Arberia,ne rrugen Vicianum,afer Meridianit dhe Viva Fresh Store kompleksi Tregtia
Banesa eshte e mobiluar ne teresi e pabanuar me pare me qeraxhi me te gjitha elementet
Kati:2
Sipërfaqe:58m2
Çmimi i qirasë:300 plus depozita e obliguar
Renditja:
Sallon me kuzhinë
1 Dhomë gjumi
Banjo dhe shpajz
Ballkon
Korridor

Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)