Banesë me qira
850.00 €

  • Lagjia Arbëria, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 05.09.2023

Leshohet banesa PentHouse me QIRA, lagjja Arberi, Rruga Ahmet Krasniqi (Vicianum)
Banesa eshte ndertim i ri dhe e mobiluar teresisht me mobile pothuajse te reja.
| 116m² banim| 56m² ballkon me pamje kah lindja|
| kati i 8 -të
Qmimi 850
Banesa posedon:
✅Kuzhine+Dhome e dites e madhe
✅2 dhoma gjumi
✅1 banjo
✅1 Wc
✅2 ballkona (njera per 2 dhomat e gjumit,ndersa tjetri per sallon dhe kuzhine)
✅ 1 korridor i madh
Sistem i veqant i sigurise,kamera ne hyrje
Sistem automatik i ujit ne rast te ndaljes
Sistemi i ngrohjes Vailant
Pamje e bukur e qytetit te Prishtines

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044/393-777
WhatsApp & Viber:
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)