Banesë me qira
200.00 €

  • , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 66739
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Arbëria (Dragodan)
Sipërfaqe: 55 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në lagjen Arbëri(Dragodan). Banesa gjendet afër Hotel Pinokio, ka nje siperfaqe prej 55m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)