Banesë me qira
450.00 €

  • Banesë me qira në Arbëri - Dragodan ????, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Banesë me qira në Arbëri - Dragodan ????
▪️Çmimi: 450€????
▪️Mbrapa Stacionit të Trenit, me 90m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është pjesërisht e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit, (njëra me banjo)
▪️2 Banjo,
▪️2 Ballkona.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 924 900 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)