Banesë me qira
500.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 06.02.2024

Banesë me qira në lagjen Arberia, afer Komunes se Re, e mobiluar ne teresi, moderne, pamje ne lindje dhe jug
Kati:6
Sipërfaqe:84
Çmimi i qirasë:500
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2 Dhoma gjumi
♦Banjo
♦2 Ballkona
♦Korridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)