Banesë me qira
300.00 €

  • afer komunes, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 23 herë
 

Ipet me qira banesa me siperfaqe 65m2 ne Arberi afer komunes se re, kati 5 me ashensor, Me termokos

Renditja
1 Dhome gjumi
Sallon me kushine
Banjo
Koridor dhe ballkon

Qmimi: 300€

Nr kontkaktues
+383 / 45 298 289

045 / 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)