Banesë me qira
400.00 €

  • Te komuna e re , Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 37 herë
 

Ipet me qira banesa 3 Dhomeshe ne Arberi - Dragodan ( Te komuna e re ) me siperfaqe 85 m2 kati 3 me ashensor,

Çmimi: 400€

Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi,
Koridor dhe Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa eshte komplet e mobiluar,ngrohje , shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)