Banesë me qira
550.00 €

  • afer Belmondos, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 20 herë
 

Ipet banese 4 Dhomeshe me qira ne Lagjen Dragodan - afer Belmondos.Banesa ka siperfaqe 101m2 dhe eshte e mobiluar komplet me te gjjtha mobilet dhe paisjet qe i nevojitet nje familje!

Ka orientim nga lindja dhe veriu dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme:

qëndrimin ditor, kuzhinën,
tri dhoma të gjumit, një banjo dhe një tualet.

Banesa e posedon ashensorin dhe ofron edhe garazhden per nje veturë.

Sistemin e ngrohjes e ka me termokos, posedon edhe klimen!

Banesa ndodhet në njërën prej lagjeve më të kërkuara së fundmi, me qasje të afërt nga rrugët kryesore dhe në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme që mundësojnë një banim shumë të volitshëm.

Banesa ipet me qira vetem per familje dhe per periudhe afatgjate (1 vitë +).

Qmimi: 550€/muaj - pak i diskutueshem

Kontakti : +383 45 298 289
0 45 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)