Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 16.02.2024
Është shikuar 417 herë
 

Lëshohet me qira ne lagjen Arberia , rruga Vicianum perballe me Meridian Market , afer Komunes se re kompleksi Tregtia kati i katërt me ashensor funksional, ngrohja me termokos .
Sipërfaqe: 90m2
Çmimi i diskutueshem plus depozita
Renditja:
♦Sallon dhe Kuzhinë
♦2 Dhoma gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)