Banesë me qira
400.00 €

  • Arberi, Arbëria (Dragodan), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Lëshohet me qira banesa në Arbëri, afër Minimax. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Sipërfaqja: 105m²
Çmimi: 400
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• 2 Ballkone

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Arbëria (Dragodan)